CBIS 3115595
CBIS 4843601
CBIS 4843603
CBIS 4843606
CBIS 4940453
CBIS 4940454
CBIS 4940455
CBIS 4940458
CBIS 4940459
CBIS 4940460
CBIS 4940465
CBIS 5004472
CBIS 5004473
CBIS 5004474
Show full image
Hide full image

Afterski på Hafjell Lodge

29 | December 15:00
05 | January 15:00
12 | January 15:00
19 | January 15:00
26 | January 15:00
02 | February 15:00
09 | February 15:00
16 | February 15:00

Hafjell Lodge har afterski med trubadur som skaper god stemning. Kom til Lodgen og opplev afterskistemning med kjente coverlåter i Hafjell. Det er 20 års aldersgrense i afterskien.

Hafjell Lodge har afterski på lørdager med trubadur eller duo som skaper god stemning. Kom til Lodgen og opplev afterski og kjente coverlåter i Hafjell.

Baren vår har alle rettigheter med internasjonalt barkart og vinmeny. Utvidet åpningstid i ferier og påsken. Trubadurene spiller fra 1500-1900.

På afterskien blir det god stemning for det voksne publikummet. Vi har 20 års aldersgrense på afterskien. Siste afterski for sesongen blir lørdag 20. april (påskeaften).

Åpningstider skisesongen 2018/2019 fra julen 2018:
Mandager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Tirsdager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Onsdager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Torsdager 11.00-16.30
Fredager 11.00-19.30
Lørdager 11.00-19.30
Søndager 11.00-16.30

Afterski
Fredager 15.00-19.00
Lørdager 15.00-19.00 (live)

Fasiliteter