CBIS 6489590
CBIS 6489591
CBIS 6489592
CBIS 6489593
CBIS 6489594
CBIS 6489595
CBIS 6490335
Show full image
Hide full image

Konsert i hoppbakken på Lillehammer

price from
380 NOK

Det blir konsert i hoppbakken på Lillehammer 22.august 2020 med Lars Winnerbäck og CC Cowboys. Ventetiden er over, endelig blir OL-bakken fra ´94 konsertarena. Det er ikke hvilke som helst artister vi har fått til å ta nedslag i bakken i august 2020!

Den årlige Stortorgetkonserten som avslutter Fadderuka flyttes, i samarbeid mellom Sinn og Frakke Folk AS, til Lysgårdsbakkene. Lillehammers Olympiske Hoppanlegg. Det blåses liv i dobbeltkonserten og vi inviterer til musikkfest på sletta lørdag 22.august 2020

Ventetiden er over, endelig blir OL-bakken fra ´94 konsert arena!
Lars Winnerbäck kommer med stort band. Han har akkurat sluppet sitt 12.album til strålende kritikker. Winnerbäck legger ut på en stor Skandinavia turné sommeren 2020, og Lillehammer blir ett av hans få stopp i Norge denne sommeren.

Med seg i bakken får Lars et av Norges kanskje beste og mest hardt arbeidende liveband; nemlig CC Cowboys. Gutta feirer deres 30-års jubileum som band med en stor jubileumsturné. De lover gamle slagere og nyere låter, framført med større trøkk enn noen gang. Den eneste muligheten for å oppleve disse to artistene på samme scene neste sommer er på Opp i Bakken 2020! Velkommen!

Billetter til salgs fra 5.12.2019
www.gdbillett.no

Facilities