CBIS 6357628
CBIS 6317622
CBIS 6317625
CBIS 6317626
CBIS 6317630
CBIS 6317631
CBIS 6317632
CBIS 6317638
CBIS 6317639
CBIS 6340305
CBIS 6340307
CBIS 6470516
CBIS 6470518
CBIS 6470519
Show full image
Hide full image

Europa cup bobsleigh

20 | November 10:00
23 | November 10:00
24 | November 10:00

Norges Ake, Bob og Skeletonforbund og Lillehammer olympiske bob og akebane er arrangør av Europa cup i bobsleigh som finner sted 20 til 24.november. Hafjell Resort har ledig overnatting både for lag og publikum. Ta kontakt med oss for et godt tilbud.

Norges Ake-, Bob- og Skeletonforbund inviterer til Europa Cup i Bobsleigh. Det skal konkurreres i 4er bob og 2er bob Gratis inngang for alle besøkende. Velkommen!

Denne uken fylles Lillehammer olympiske bob- & akebane med noen av verdens beste innen monobob, 2-er og 4-er bob. Først ut er «Women’s Monobob» i dag hvor Norge stiller med hele tre utøvere! Mie Mognes (Torshov bobteam), Emma Brumoen (Troll Bobteam) og Josefine Martinsen (Troll Bobteam).

ONSDAG 20.11.2019
10:00 Women's monobob

LØRDAG 23.11.2019
10:00 2-mann/kvinne bobsleigh

SØNDAG 24.11.2019
10:00 4-manns bobsleigh

Åpent for publikum alle dager! Gratis inngang!

Bli med å oppleve og se en av verdens råeste sporter. I denne konkurransen vil det konkurreres i 2-manns og 4-manns Boblsleigh. Dette vil du ikke gå glipp av. Klokken 10:00 begge dager.

PROGRAM:

23.11.2019
10:00 2-mann/kvinne bobsleigh

24.11.2019
10:00 4-manns bobsleigh

Fasiliteter