CBIS 3114502
CBIS 3114503
CBIS 3114504
CBIS 3114505
CBIS 3114506
CBIS 3114507
CBIS 3983467
CBIS 3983470
CBIS 3983471
CBIS 4600300
CBIS 4600301
CBIS 4600302
CBIS 4600303
CBIS 5006073
CBIS 5006074
CBIS 5006075
CBIS 5006076
CBIS 5031662
CBIS 5799377
CBIS 5857050
CBIS 5923690
CBIS 5929184
Show full image
Hide full image

Hafjell Lodge

Lodgen mat & drikke er en restaurant med bar og voksen afterski ved målområdet, 200 meter før bunnstasjonen Hafjell. Ski inn ski ut rett til restauranten.

Lodgen Mat & Drikke tilfører Hafjell en ny og etterspurt type serveringssted med ski inn ski ut. Lodgen mat & drikke er en restaurant med bar og voksen afterski ved målområdet, 200 meter før bunnstasjonen Hafjell. Ski inn ski ut rett til restauranten.

Lodgen mat & drikke har totalt 150 sitteplasser inne og 150 sitteplasser på terrassen. Det er åpent internett, og en TV-stue med kabel-TV i restaurantbygget.

Hafjell Lodge er et populært sted å feire firmafester, jubileer og bryllupsmiddager. Det er mange familier som har oppdaget restauranten på Hafjell Lodge. Her sørger vertskapet for en koselig ramme rundt festmiddagen.

I restauranten på Lodgen har vi sterkt fokus på selvgjort og god mat, både visuelt og smaksmessig, med utstrakt bruk av lokale råvarer. Prisene skal være folkelige. Dette gjelder også prisene på drikke. Vårt hovedprodukt er "skier's lunch" og middagsselskaper for lukkede lag på kveldstid. Utenom skisesongen er Lodgen også et populært lokale for bryllupsfest, konfirmasjoner, «runddager» og jubileer.

Åpningstider skisesongen 2018/2019 fra julen 2018:
Mandager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Tirsdager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Onsdager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Torsdager 11.00-16.30
Fredager 11.00-19.30
Lørdager 11.00-19.30
Søndager 11.00-16.30

Vi har 20 års aldersgrense på afterskien. Siste åpningsdag sesongen 2018/ 2019 er mandag 22.april (2. påskedag). Middag på Lodgen serveres kun til forhåndsbestilte grupper. Åpent også for grupper ved bestilling utenom sesongen.

Fasiliteter