CBIS 3018636
CBIS 3114528
CBIS 3114529
CBIS 4013558
CBIS 4022995
CBIS 4022998
CBIS 4055765
CBIS 4844048
CBIS 4844049
CBIS 5006045
CBIS 5006046
CBIS 5006047
Show full image
Hide full image

Lunsj Hafjell Lodge

I restauranten på Lodgen har vi sterkt fokus på selvgjort og god mat både visuelt og smaksmessig med bruk av prima råvarer. Vårt hovedprodukt er "skier's lunch" i vintersesongen torsdag - søndag i vintersesongen

I restauranten på Lodgen har vi sterkt fokus på selvgjort og god mat både visuelt og smaksmessig med bruk av prima råvarer. Vårt hovedprodukt er "skier's lunch" i vintersesongen når alpinsenteret er åpent.

Åpningstider skisesongen 2018/2019 fra julen 2018:
Mandager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Tirsdager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Onsdager 12.00-16.30 (kun høysesong)
Torsdager 11.00-16.30
Fredager 11.00-19.30
Lørdager 11.00-19.30
Søndager 11.00-16.30

Fasiliteter